Насильство може мати різні форми — фізичну, психологічну, економічну чи сексуальну. Незалежно від його проявів, жодна людина не повинна залишатися з цією проблемою наодинці.
У Києві працює система підтримки для осіб, які постраждали від насильства або перебувають у кризовій ситуації. Кваліфіковані фахівці надають інформаційну, психологічну та соціальну допомогу, допомагають знайти безпечне рішення та отримати необхідний захист.
Якщо ви або ваші близькі потребують допомоги, звертайтеся до Київського міського Центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству:
📞 (044) 272 15 00